2 z 10
Przesuń zdjęcie palcem
Oferta pracy: DEKARZ, BLACHARZ...
fot. pixabay

Szukasz pracy? Oto oferty zatrudnienia w powiecie!

Oferta pracy: DEKARZ, BLACHARZ

Miejsce pracy:Kujawska 12
Zakres obowiązków:remonty i budowa dachów
Rodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określony
Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:NIE
Wymiar etatu:1
Zmianowość:jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:40
Liczba godzin pracy w miesiącu:160
Data rozpoczęcia:01.02.2024
Wynagrodzenie brutto:od 4 242 PLN wynagrodzenie do negocjacji

Wroclavia przechodzi metamorfozę: Większe drzwi dla większego komfortu

NOWE

Egzamin ósmoklasisty 2024 w Malborku. Pierwszego dnia uczniowie zdają język polski

NOWE

Lekki jak chmurka chleb tostowy. Zrobisz go bez większego doświadczenia

W tym roku na Dzień Matki zrobię to obłędne tiramisu truskawkowe. Smakuje jak raj

Wyśmienite polędwiczki drobiowe na obiad. Nawet niejadki proszą o dokładkę