MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
2 z 21
Przesuń zdjęcie palcem
1. SPRZEDAWCA...
fot. pixabay

Szukasz pracy? Oto najnowsze oferty PUP w Gnieźnie i okolicy!

1. SPRZEDAWCA

Zakres obowiązków:obsługa klienta,sprzedaż na kasie fiskalnej,zamawianie, dostawa i wykładanie towaru, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
Rodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu:1
Zmianowość:dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:40
Liczba godzin pracy w miesiącu:160
Data rozpoczęcia:12.06.2023
Wynagrodzenie brutto:od 3 600 PLN system dwuzmianowy 5:30-13:30; 13:30 - 22:00, doświadczenie w sklepie spożywczym

Cztery szanse zapaśnicze na olimpijskie medale! Czy Polacy powtórzą sukces z Tokio?

Kibice Korony mobilizują się przed meczem z Ruchem. Dopóki są matematyczne szanse...

10 najtańszych miejsc na wakacje. Nie zgadniesz, który kraj wygrał!

„Kocham” – maturzyści dzielą się wrażeniami z rozszerzonej matematyki

Serialowa Ellie i Dina z The Last of Us na nowych zdjęciach z planu

GORĄCY TEMAT